mehrar
14 آذر 1401 - 17:13

شکست فرخوان اعتصاب در هرمزگان/ یک روز عادی در بازار بندرعباس + فیلم

در هفته‌های اخیر جریانات ضد انقلاب با تلاش فراوان سعی داشتند بازاریان را وادار به اعتصاب و تعطیلی کنند که با عدم همراهی از سوی جامعه بازاریان استان هرمزگان مواجه شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، جریان‌های ضد انقلاب با کمک بازوان رسانه‌ای‌شان طی هفته‌های گذشته تلاش بسیاری را انجام دادند تا دامنه اغتشاشات را به اقشار دیگر سرایت دهند و نشان دهند که مردم همراه آنان هستند در حالی که این امر خیالی خام و باطل بود و نتیجه‌ای را به دنبال نداشت.

در شهر بندرعباس جریان‌های ضد انقلاب و پیاده نظام استکبار جهانی تلاش کرده تا با تهدید و ارعاب بازاریان را مجبور به تعطیلی بازار کنند و کرکره‌ها را پایین بکشانند اما با هوشیاری کسبه و بازاریان این نقشه شوم، نقش بر آب شد و بازاریان به فعالیت خود ادامه دادند.

جریان ضد انقلاب برای امروز در سراسر کشور تبلیغات گسترده انجام داده بود که بازاریان را ترغیب به تعطیلی بازار و اعتصاب کند اما مشاهدات عینی خبرنگار تسنیم از مراکز تجاری و بازارهای بندرعباس حاکی از آن است مردم و کسبه نه بزرگی به ضد انقلاب گفته و بازار امروز باز و خرید و فروش عادی مردم در جریان بود.

پروژه‌های دشمن برای ایجاد چند دستگی میان ملت یکی پس از دیگری شکست می‌خورد و حال پروژه اعتصاب اجباری نیز راه به جایی نبرده و بازار همچون سابق در حال خدمات دهی به مردم است.

انتهای پیام/865/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 898452